Ekonomi

Silvan’da Çılgın Sayısal Loto’da 247 Milyon TL Kazanan

DİYARBAKIR’ın Silvan ilçesinde düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen 1 kişi 247 milyon 659 bin 481 TL kazandı. Kuponun oynandığı krupiyenin sahibi Süphan Terim sürekli gelip oynayan biriydi; hak ettiğini söyledi.

Çılgın Sayısal Loto’nun dün akşam yaptığı çekilişte haftalardır devam eden rekor kazanan belli oldu. Çekilişte 6 bilen 1 kişi 247 milyon 659 bin 481 TL kazandı. Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde oynanan çekilişte büyük ikramiye 5, 30, 55, 62, 66, 78 numaralı kuponu vurdu.

‘BUGÜN EN BÜYÜK İkramiyeyi Veriyorum’

Bayi sahibi Süphan Terim, kazanan çeki almak için il dışına çıktığını belirtti. Sürekli gelip oynuyordu. Sabaha kadar arkadaşının kim olduğunu bilmiyorduk. Daha sonra araştırarak öğrendik. Sürekli gelip oynayan oydu; hak etti. Umudumuz; Güzel bir yatırım. İyi şanlar. Güzeldi. Bu tür karların artması bu bölge için bir avantajdır. Aynı zamanda düzgün bir insandı. Bu az bir para değil. Umarım buna yeterince değer. Şimdiye kadar ilk tercihim. Yaklaşık 15 yıldır bu işin içindeyim. Bugün en büyük ikramiyeyi verdim. Kendisine ulaştım, parasını almaya gittiğini söyledi.

haberhemsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu